Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Test matematyczno-przyrodniczy: Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez ~andzia~, 28 kwietnia 2010 r. o 11:35
Stwierdzę, że tym razem egzamin był dzisiejszy trudny i się domyślałam, że tak będzie... Ale najgorsze było to, że nie potrafiłam się skupić na nim ! Nie wiem co powiedzieć, bo naprawdę jeszcze w to nie potrafię uwierzyć, że prawdopodobnie mnie nie przyjmną do Liceum na którym mi zależało ! Chciałam napisać na 30 punktów, a tu co ? Gówno ! Życzę powodzenia już na egzamin z języka obcego ! ; **
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi 84s, ma nadzieję, że dobrze;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak bede miała ponad 30 pkt to mogę w totka smiało grać xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO BYŁO STRASZNE ;///////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakryczny był ten test. Jak mieliśmy powtórki to nauczyciele mówili, że to jest egzamin dla przeciętnego ucznia. A ten raczej nie był dla przeciętnego. Co za beznadzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO WY SIE MARTWICIE JAK KAZDEMU ŹLE POSZLO TO OBNIŻA PROGI PUNKTOWE DO SZKOŁ!!! ja osobiście się nie martwie bo mam już z tego testu 50pkt ;-) (laureat z fizyki) I się śmieje jak czytam to forum HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są błędy w odp. z tym zadaniem o izotopach miało być ze węgiel a nie azot...
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2010 r. o 14:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było zrąbane. Wszyscy u nas nie są zadowoleni. I dlaczego uparli się na ten węgiel tak? A z matmy typowych zadań to tyle co nic. Masakra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test masakra, ale może jak nam wszystkim źle pójdzie, to będą niższe progi;) Jest nadzieja;d A tak, to przecież technikum jest taka fajną i miłą szkołą. Albo w sumie po co komu iść do liceum. Zawsze marzyłam o pracy w komeko! Tak w ogóle, to sprawdzacie sobie wyniki? Ja cała chemie w zamkniętych już mam zwaloną i chce się pocieszyć;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sie pytam KTO TO K.URWA UKŁADAŁ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo prostu do dupy to było ! Brak słów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku***aaaaaaaa ! ku***aaa ! mam ze wszystkich przedmiotów 5 . ;/ a te zadania były nienormalne. chyba jeszcze nigdy nie b6ło takiego trudnego testu ;/// będą szczęśliwa jak dostne 35 pkt ;./ a zawsze na poprzednich miałam 45-50 ;/ jebać te testy ;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie Poje***e i tyle a Otwarte to Masakra !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było okropne, po wyjściu z sali słychać było tylk jedno wielke " JA PIE*DOLE K*RWA ", czekam na odpowiedzi ale jakoś nie widzę tego zbyt różowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' post='273038' date='28.04.2010, 13:16:23']są błędy w odp. z tym zadaniem o izotopach miało być ze węgiel a nie azot... a skąd wiesz, że węgiel, ja zaznaczyłam azot, więc na razie mi pasuje, jak jest taka odpowiedź
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2010 r. o 14:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LICEUM SIE NIE OPLACA LAPIEJ DOŁOŻYĆ JEDEN ROK NIŻ ZMARNOWAĆ 3 NA POWTARZANIE TEGO CO W GIMNAZJUM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co oszukiwać. Test był przegięty. Od kiedy o rozpadzie promieniotwórczym, na który poświęcono przynajmniej 5 zadań uczy się gimnazjalista? Sam dzisiaj to pisząc zastanawiałem się czy kiedyś mnie uczono o tym czemu u większego zwierzaka później wykrywa się napromieniowanie czy co tam to było? Materiał dany na tym teście został zrobiony na podstawie jakiego programu nauczania?! Na pewno nie gimnazjum. Zawartość tego testu, szczególnie zadania alla biedronka-mszyce to jest po prostu skandal. Ciekaw jestem wyjaśnień CKE i MENu bo na pewno dziennikarze ich dojadą i to jeszcze dzisiaj. Mam przynajmniej taką nadzieję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja powiem tylko tyle"ja pier***e".... dziekuje dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' post='273038' date='28.04.2010, 13:16:23']są błędy w odp. z tym zadaniem o izotopach miało być ze węgiel a nie azot... to chyba proste ze neutron ma masę 1u a więc: 14-8=6 -masa a zarazem liczba atomowa więc WĘGIEL
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2010 r. o 14:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tamtym roku mieli taki łatwy że nawet największy matoł by napisał... a w tym roku to była masakra... Ja jak dostałam kartkę to mało się nie rozpłakałam ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...